משרד עורכי דין שיטרית מייצג נושים בליווי וייעוץ משפטי בהליכי גבייה דרך ההוצאה לפועל.

מערכת ההוצאה לפועל הינה הזרוע המשלימה למערכת השיפוטית בישראל, ותכליתה לסייע לאדם המחזיק בפסק דין, שטר חוב, המחאה או שטר משכון לגבות את חובו ביעילות ובמהירות. החוק במדינת ישראל מכיר בזכותו של האדם לקניינו, אך מאידך מגן על החייב ומאפשר לו הקלות בפריסת החוב על מנת לאפשר לו קיום מינימלי בכבוד.

בתוך מערכת עדינה זו של איזונים ובלמים, משרדנו מלווה את הנושה בכל שלבי גביית החוב החל מהגשת תובענה לבית המשפט, ניהול התובענה עד לקבלת פסק דין, דרך הגשת פסק הדין לביצוע בלשכת ההוצאה לפועל וכלה בניהול הליכי הגבייה למען גביית חוב מהירה ויעילה. משרדנו, בעל ניסיון רב בהליכי ההוצאה לפועל, יודע לנצל באופן המיטבי את הכלים אשר מעמידה לרשות הנושה מערכת ההוצאה לפועל, המשפרים באופן משמעותי את הסיכוי למימוש התביעה ולגבייתו בפועל של החוב.

עבור החייב נפעל למען הגעה להסדר תשלומים, חקירת יכולת, הכרה כמוגבל אמצעים, נפעל למען איחוד תיקים ופשיטת רגל במידת הצורך.

ליווי של עורך דין המומחה בהוצאה לפועל מטעם משרדנו, במיוחד בתחילת תהליך הגבייה, יקל על החייב את ההתגוננות מול הרשויות ויאפשר לו פריסת חוב התואמת את יכולת ההחזר לו.

  • סוגי התביעות המטופלות במסגרת ההוצאה לפועל:
  • פסקי דין והחלטות של בתי משפט אזרחיים או בתי דין (לרבות בית דין דתי, בית הדין לעבודה ובית הדין המפקח על רישום מקרקעין)
  • החלטות בהליך משפטי פלילי המשיתות הוצאות על מתלונן שווא
  • שטרות, המחאות, שטרי משכון ומשכנתא
  • אי תשלום דמי מזונות

משרדנו מתמחה בכל סוגי התביעות וההליכים המתקיימים במסגרת ההוצאה לפועל ומלווה את הלקוח לכל אורך ההליך על מנת להשיג את התוצאות המיטביות עבורו, תוך הקפדה על שירות אישי, קשוב ומותאם לצרכיו. לרשות המשרד עומדים כלים מתקדמים המאפשרים מעקב ושליטה על הליכי הגבייה ומייעלים אותם.

תודה!

הודעה נשלחה בהצלחה!

דילוג לתוכן